Listwy LED LED BAR podświetlenie matrycy Philips 55PUS7180 55PUK7100 55PUG7100 LG 55UF6800 LG 55" V15 ART3 UD TV REV04 1 L-TYPE 6916L-2279A 6916L-2185A 55" V15 ART3 UD TV REV04 1 R-TYPE 6916L-2280A 6916L-2186A 72LED
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
Zyskujesz 1 pkt [?]
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W razie pytań kontakt - tel 784-622-550 lub e-mail: mateusz.elwron@gmail.com
✅ Ogłoszenie dotyczy: 2szt ( 1R 1L )
✅ Model listwy:
55" V15 ART3 UD TV REV04 1 L-TYPE 6916L-2279A 6916L-2185A
55" V15 ART3 UD TV REV04 1 R-TYPE 6916L-2280A 6916L-2186A
✅ Ilość diod LED na listwie: 72szt
✅ Długość listwy: 602mm
✅ Napięcie zasilania pojedynczej diody: 3V