Listwy LED LED BAR podświetlenie matrycy LG 75SJ870 75SJ870-UB 75UH8550 75UH8550-CA 75UH780 Philips 75PUF7101 75PUF7101 75" V16 ART3 2486 REV0.1 6 A-Type 6916L-2486A 75" V16 ART3 2487 REV0.1 6 B-Type 6916L-2487A
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W razie pytań kontakt - tel 784-622-550 lub e-mail: mateusz.elwron@gmail.com
✅ Ogłoszenie dotyczy: 4szt ( 2R 2L )
✅ Model listwy
75" V16 ART3 2486 REV0.1 6 A-Type 6916L-2486A
75" V16 ART3 2487 REV0.1 6 B-Type 6916L-2487A
✅ Ilość diod LED na listwie: 57szt
✅ Długość listwy: 411mm
✅ Napięcie zasilania pojedynczej diody: 6V