Listwy LED LED BAR podświetlenie matrycy LG 55UC970V 55" V15 Slim DRT Rev0.5 55" V15 Slim DRT Rev0.5 1 A-Type 6916L-1928A 55" V15 Slim DRT Rev0.5 1 B-Type 6916L-1929A
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W razie pytań kontakt - tel 784-622-550 lub e-mail: mateusz.elwron@gmail.com
✅ Ogłoszenie dotyczy: 16szt ( 8A 8B )
✅ Model listwy:
55" V15 Slim DRT Rev0.5
55" V15 Slim DRT Rev0.5 1 A-Type 6916L-1928A
55" V15 Slim DRT Rev0.5 1 B-Type 6916L-1929A
✅ Ilość diod LED na listwie: 8szt
✅ Długość listwy: A=B=574mm
✅ Napięcie zasilania pojedynczej diody: 3V