Listwy LED LED BAR podświetlenie matrycy LG 49UK7550PLA 49SK8000PUA 6922L-0241A AGM76289001 49" V18 ART 3103 Rev0.7 1 L-Type 6916L-3103A 49" V18 ART 3104 Rev0.8 1 R-Type 6916L-3104A
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
Zyskujesz 1 pkt [?]
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W razie pytań kontakt - tel 784-622-550 lub e-mail: mateusz.elwron@gmail.com
✅ Ogłoszenie dotyczy: 2szt ( 1R 1L )
✅ Model listwy:
zamiennik 6922L-0241A AGM76289001
49" V18 ART 3103 Rev0.7 1 L-Type 6916L-3103A
49" V18 ART 3104 Rev0.8 1 R-Type 6916L-3104A
✅ Ilość diod LED na listwie: 60szt
✅ Długość listwy: 536mm
✅ Napięcie zasilania pojedynczej diody: 6V