Listwy LED LED BAR podświetlenie matrycy LG 49SJ800V 49SJ810V 49UJ750V 49SK7900PLA 49" V17 ART3 3030 REV 0.9 6 L-Type 49" V17 ART3 3031 REV 0.9 6 R-Type , 6916L-3030 6916L-3031 6916L-3030A 6916L-3031A 6916L-3032A 6916L-3033A
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
Zyskujesz 1 pkt [?]
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W razie pytań kontakt - tel 784-622-550 lub e-mail: mateusz.elwron@gmail.com
✅ Ogłoszenie dotyczy: 2szt ( 1R 1L )
✅ Model listwy:
49" V17 ART3 3030 REV 0.9 6 L-Type
49" V17 ART3 3031 REV 0.9 6 R-Type
6916L-3030 6916L-3031 6916L-3030A 6916L-3031A 6916L-3032A 6916L-3033A
✅ Ilość diod LED na listwie: 57szt
✅ Długość listwy: 536mm
✅ Napięcie zasilania pojedynczej diody: 6V